Raktáros munkatársat keresünk

Olvasd el a pozíció részleteit és küldd el nekünk jelentkezésed az oldalon található űrlapon keresztül!

Ha szereted magad tervezni a kitűzött célokhoz vezető utat, ha erősséged az önálló és kreatív munkavégzés, akkor szívesen várunk a csapatunkban.

A RAWLPLUG márkanév kezdete 1919-re nyúlik vissza, amikor John Rawlings forradalmian új ötletével feltalálta és szabadalmaztatta a rögzítő dübelt. A cégcsoport 100 éve azon dolgozik, hogy megkérdőjelezhetetlen szakértői tudását kamatoztassa mind a rögzítéstechnikában, mind a szerszámiparban.

A cégünk dinamikus fejlődésének megtartása a jó kommunikációs készséggel és kereskedelemben jártas csapatjátékosokra épül.
Amennyiben kedvet érzel részese lenni a csapatunknak és a sikereinknek, várjuk jelentkezésedet!

Információk röviden

Munka megnevezés:
Raktár

Munkavégzés helye: Dunaharaszti

Munkaidő: 8 órás munkarend

Főbb feladatok, munkák:

  • Raktárépületen belüli munkavégzés során a beérkező áru átvétele
  • Az áru összekészítése, annak ellenőrzése, csomagolása, átadása a vevőknek
  • Raktári anyagmozgatás
  • Munkaterület tisztán tartása

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

  • Legalább szakmunkás iskolai végzettség

  • Megbízhatóság, precizitás

  • Önálló munkavégzés

Az álláshoz tartozó elvárások:

  • Műszaki végzettség

  • Targoncavezetői engedély

Amit kínálunk:

  • Egyműszakos munkarend
  • Jogtiszta foglalkoztatás
  • Versenyképes jövedelem
  • Cafetéria
  • Mozgóbér
  • Bejárási támogatás 30 Ft/km

Töltsd ki a rövid jelentkezési űrlapunkat! Végül kattints a „JELENTKEZEM MOST” feliratú gombra!

Ha nem tudnád csatolni önéletrajzodat,
kérjük add le jelentkezésed a karrier@koelner.hu e-mail címre!

    Scroll to Top